Cilvēki, kuri uzskata spēku atdot savu labi apmaksātu darbu, lai sasniegtu viņu patieso kaislību, ir reti. Par laimi, daži no tiem, kas kļūst zināmi, pateicoties viņu sasniegumiem. Tas tā ir gadījumā ar Vicenzo Lancia, kurš atteicās no sava grāmatvedības karjeras, lai viņš varētu uzbūvēt automašīnas un piegādāt pasaulei dažus no vismodernākajiem automobiļiem tajā laikā.

Lancia vēsture

Lai gan daži var teikt, ka 1906.gadā, salīdzinot ar 2008.gadu, 1906.gads bija skumjas ar garlaicību izklaidējošu un darba iespēju ziņā, 20. gadsimta sākums bija neapšaubāmi viens no produktīvākajiem laikiem vēsturē. Vicenzo Lancia bija tikai 25 gadi 1906. gadā, kad viņš nodibināja savu auto uzņēmumu ar kolēģi Claudio Fogolin.

Ar vislielāko tendenci mehāniskajā un gandrīz nepārspējamajā dzinēju diagnostikas un remonta prasmēs, kā arī Fiat testēšanas vadītāja pieredzē, Vicenzo Lancia bija paredzēts izstrādāt transportlīdzekli, kas mainītu itāļu valodu un varbūt pasaules uztveri par automašīnām. 1907. gadā viņš atklāja Alfu – savu laiku, kas offensively novatoriski. Neatkarīgi no tā, ka tā bija aprīkota ar izturīgu, uzticamu un atsaucīgu motoru, Alfa bija pārsteidzoši viegls: Vicenzo bija izmantojis cauruļveida struktūru automašīnas priekšējās ass vietā, nevis cietā tērauda, ​​piemēram, automašīnu ražotāju.

Sešus gadus vēlāk Lancia atbrīvos Theta, pirmo Eiropas automašīnu, kas aprīkots ar iebūvētu elektrisko sistēmu. Pirms 20 gadiem Lancia bija patentējusi arī divu veidu dzinējus, 45 ° V8 un masīvu un šauru 22 ° V12. Šādas pārmaiņas novedīs pie iespaidīgā Lambda ieviešanas 1922. gadā, kas ir inženieru un dizaina sasniegumu kopums. Lambda bija neatkarīga priekšējā piekare, ar grīdu iekļautais transmisijas tunelis un pirmais pasaulē pirmais šaurs V4 dzinējs, lai nosauktu tikai dažus no automašīnas jauninājumiem.

Līdz 1931. gadam braukšanas komforts tika uzlabots, iekļaujot Astura elastīgu motora stiprinājumu. Līdzīgi kā Chrysler patentētais “peldošais dzinējs”, sistēma izmantoja maza gumijas amortizatorus, lai mazinātu troksni un samazinātu vibrācijas. Tehnoloģisko uzlabojumu un inovatīvu patentu mantojumu turpinās 1933. gada Augusta modelis, kas aprīkots ar hidrauliskām bremzēm, priekšējām un aizmugurējām bremzēm un garderobes durvju atvēršanas sistēmu. Pēdējā neizmantoja centrālos pīlārus, tādējādi padarot automašīnas salonu pieejamu un izejot ļoti viegli.

Pēc Aprilia atbrīvošanas 1937. gadā Lancia devās uz sacīkstēm. Atbilstoši uzņēmuma jaunākajai inženierijai, rezultāti, kas iegūti sacensībās visā Itālijā un pārējā Eiropā, ieviesa Lancia kā nākamo lielo sacīkšu spēku. Izmantojot trīs degvielas tvertnes, divas ārējās un aizmugures montētas, aiz pilota, kā arī pilna četru riteņu piedziņa, Lancia sacīkšu automobiļi šķita nākotnes dizainu rezultāts.

Lancia arī aizņems Ferrari visu savu tehniķu komandu, kā arī izstrādās, palīdzot Scuderia 50 gadu pasaules F1 čempionāta uzvarā. 70. gados bija redzams sacīkšu leģenda – Stratos. Tās ultra gaismas korpuss, kas izgatavots no alumīnija un plastmasas, kas pastiprināts ar stikla šķiedras stikli, iedvesmoja vēlāku modeļu, piemēram, Beta, Rally 037 un Delta S4, izskatu, kas izmantoja kompozītmateriālu celtniecības materiālus un modernu divu turbokompresoru un četrriteņu braukt

Kā liecina daudzi firmas Lancia, tā reputācija 90.gadu sākumā samazinājās, jo bija zemas ticamības prasības. Kopš tā laika uzņēmums ir centusies atgriezties, atbrīvojot modeļus, piemēram, 95 “izlaidumu un jaunāko darbu, elegants sedans, kas apgalvoja, ka tas ir iemiesojums braukšanas komfortu. Lai gan darbs tika uzsākts 2002. gadā, zīmols ir daļēji atgriezies pie savas pamatvērtībām – elegantu dizainu žokļu kritieniem un nepietiekamu pārklājumu.

VIN Jūsu Lancia numurs atrodams šeit.
Atcerieties, ka pirms pirkuma pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi. Jūs to darāt, ierakstot VIN numuru Lancia zemāk: